Uniwersalny uchwyt ścienny do monitora

Strona główna  »  Artykuły  »  Uniwersalny uchwyt ścienny do monitora


Uniwersalny uchwyt ścienny do monitora
Prezentujemy uniwersalny uchwyt ścienny do monitora lub małego telewizora MT2615 TITAN 2 firmy Vivanco, który jest profesjonalnym rozwiązaniem, pozwalającym na optymalne dostosowanie mocowanego ekranu do wysokości wzroku widza. Uchwyt ścienny Vivanco z serii MT 2615 30663 oferuje bowiem możliwość regulacji kąta pochylenia zamontowanego ekranu. Zakres pochylenia wynosi 20 stopni.

Istotną właściwością użytkową prezentowanego produktu jest możliwość jego łatwego dopasowania do konkretnego modelu TV lub monitora. Dzięki standaryzowanym otworom montażowym VESA (maksymalnie 100 x 100 mm), uchwyt ścienny MT2615 TITAN 2 pasuje do monitorów i telewizorów różnych producentów. Idealnie nadaje się do montażu ekranów o przekątnej od 10 do 26 cali.

Uchwyt TV Vivanco MT2615 wykonano z najwyższej jakości materiałów, które nie tylko zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla ekranów o masie do 15 kg, ale także odpowiednie aspekty estetyczne (stylowe tytanowe wykończenie). Przemyślana konstrukcja uchwytu ściennego MT2615 TITAN 2, pozwala na zamontowanie telewizora w odległości zaledwie 40 mm od powierzchni ściany. Na szczególne wyróżnienie zasługuje mechanizm blokujący/zwalniający Click Lock, który służy do zablokowania telewizora na ścianie, zapobiegając jego przypadkowemu strąceniu. Dodatkowym atutem prezentowanego uchwytu jest wbudowana poziomica, ułatwiająca jego samodzielny montaż.