Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Uchwyty TV z regulacją pochylenia ekranu LCD/LED/Plazma to grupa uchwytów montażowych, dzięki którym możemy instalować telewizory wysoko na ścianie, jednocześnie zapewniając optymalne ich dopasowanie do wysokości wzorku widza. Doskonałym przykładem takiego uchwytu, który dodatkowo wyróżnia się atrakcyjną ceną, jest wieszak ścienny TV z serii LC-U2R 42C, który stworzono z myślą o łatwym i szybkim montażu monitorów i telewizorów większości producentów.
W sprzedaży dostępnych jest wiele profesjonalnych uchwytów do ściennego montażu telewizorów. Jednymi z bardziej popularnych wśród użytkowników systemów kina są uchwyty TV niemieckiej marki Vivanco. Wyróżniają się one wysoką estetyką wykonania, maksymalnym poziomem bezpieczeństwa dla instalowanych telewizorów oraz możliwością współpracy z telewizorami LCD/LED/Plazma większości producentów.
Chcesz lepiej wykorzystać przestrzeń na biurku? Spędzasz dużo czasu przed monitorem? Czy po prostu stawiasz na najwyższy komfort pracy przy komputerze? Niezależnie od Twoich wymagań w każdej sytuacji doskonale sprawdzi się uchwyt biurkowy do monitora z serii LC-UB 123 PRO, który zaprojektowano zgodnie z oczekiwaniami takich użytkowników, jak: graficy, programiści, copywriterzy, księgowi oraz pracownicy biurowi.
Montaż płaskiego telewizora na ścianie, np. telewizora z ekranem LED, wymaga zastosowania odpowiedniego uchwytu. Jeśli montowany na ścianie telewizor ma wchodzić w skład rozbudowanego systemu kina domowego, najlepiej skorzystać z uchwytu z pełną regulacją. Dlaczego? Uchwyty do telewizorów z pełną regulacją pozwalają na uzyskanie optymalnych warunków oglądania filmów i telewizji, gdyż umożliwiają odpowiednie dostosowanie ekranu do położenia wzorku widza.
W naszej ofercie znajdą Państwo nowy uchwyt telewizyjny z serii LC-U9R2 55, który zaprojektowano z myślą o osobach ceniących jakość, niezawodność i atrakcyjną cenę. Na dzień dzisiejszy jest to jedna z najlepszych nowości wśród profesjonalnych uchwytów TV w przystępnej cenie. Ze względu na maksymalną swobodę w pozycjonowaniu ekranu telewizora zawieszonego na ścianie, uchwyt do telewizorów LC-U9R2 55 doskonale sprawdza się w wymagających systemach kina domowego.
Uniwersalne uchwyty sufitowe do projektorów to obecnie najlepsze akcesoria montażowe tego typu. Dzięki uniwersalnej konstrukcji w łatwy sposób można je dostosować do każdego modelu wideoprojektora. Ciekawą propozycją rynku w tym zakresie jest uchwyt do projektorów LC-P2 560, który doskonale łączy funkcjonalność, estetyczne wykończenie i atrakcyjną cenę. Ze względu na swoje parametry techniczne, mocowanie sufitowe do projektora LC-P2 560, doskonale sprawdza się w salach lekcyjnych, konferencyjnych i szkoleniowych.
W celu bezpiecznego montażu telewizora na ścianie, konieczne jest zastosowanie odpowiedniego uchwytu instalacyjnego. Jeśli oczekujemy od niego łatwej instalacji i dużej swobody w regulacji zamocowanego na ścianie telewizora, możemy skorzystać z uchwytu uchylno-obrotowego LC-AW 150T , który zaprojektowano z myślą o współpracy z płaskimi telewizorami LCD/LED/Plazma.
Jeśli poszukujesz uchwytu do montażu telewizora na ścianie, który zapewni Ci pełną kontrolę nad jego ekranem, i tym samym zagwarantuje najlepszą jego widoczność z każdego punktu pokoju, to nowy uchwyt ścienny do TV Vogels z serii W53080 jest propozycją dla Ciebie. Proponowane mocowanie TV wyróżnia się ekskluzywnym wzornictwem oraz maksymalną swobodą w regulacji zawieszonego na ścianie ekranu, dzięki czemu spełnia oczekiwania wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających użytkowników.
Regulowane uchwyty do montażu telewizorów to najbardziej funkcjonalne mocowania TV , które stworzono z myślą o wymagających użytkownikach i zastosowaniach. Wyposażone w otwory montażowe w standardzie VESA mogą współpracować z telewizorami różnych producentów, a dzięki maksymalnej swobodzie w regulacji, umożliwiają odpowiednie dostosowanie ekranu telewizora do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.
Z myślą o bezpiecznym montażu ściennym średniej i dużej wielkości telewizorów, firma Vivanco stworzyła nowy uchwyt TV w wersji MA4750 (33394), który dzięki wysokiej jakości wykonania oraz zastosowanym rozwiązaniom, jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym odbiorcom. Wszechstronność zastosowania uchwytu telewizyjnego Vivanco MA 4750 nie ogranicza się jedynie do systemów kina domowego.
Mocowanie do TV LCD/LED w postaci uchwytu z pełną regulacją LC-U8R1 42C PRO to rozwiązanie najwyższej klasy, które opracowano z myślą o użytkownikach, którzy od produktów tego typu oczekują stylowego wzornictwa, wysokiej funkcjonalności oraz maksymalnego poziomu bezpieczeństwa dla montowanych na ścianie ekranów LCD/LED/Plazma. Uchwyt TV ścienny LC-U8R1 42C PRO jest rozwiązaniem uniwersalnym, które może współpracować z telewizorami różnych producentów (m.in. Philips, LG, Sony, Dell, Samsung, Toshiba, Panasonic, Daewoo, Sharp, NEC, Sanyo, Thomson, Beco / Grundig, Pionier).
Instalacja ścienna telewizora LED wymaga zastosowania odpowiedniego uchwytu. Jeżeli chcemy zawiesić telewizor w minimalnej odległości od powierzchni ściany powinniśmy skorzystać z uchwytu bez regulacji kąta pochylenia i obrotu zamocowanego ekranu. Doskonale sprawdzi się tu uchwyt TV LED w wersji LC-U8S 55C Flat, który jako produkt uniwersalny pasuje do telewizorów LED różnych producentów (m.in.: Sony, Sharp, Panasonic, Philips, LG, Samsung, itd.).
Potrzebujesz uniwersalnego uchwytu biurkowego na 2 monitory różnych producentów? Od zastosowanego rozwiązania oczekujesz wysokiej estetyki wykonania oraz dużej swobody w regulacji położenia ekranów względem kierunku i wysokości wzorku użytkownika? Nie akceptujesz żadnych kompromisów? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi tak, to z całą pewnością zainteresuję Cię uchwyt do biurka LC-UB 227 Elegant , który stworzono z myślą o zastosowaniu w domu, biurze lub firmie.
Potrzebujesz niedrogiego, łatwego w montażu oraz estetycznie wykonanego uchwytu biurkowego do monitora? Oczekujesz od niego maksymalnej swobody w regulacji zamocowanego na nim ekranu? Jeśli tak to jedną z ciekawszych propozycji dla Ciebie może być uniwersalny uchwyt biurkowy z podwójnym ramieniem LC-SV03, który charakteryzuje się bardzo łatwym i szybkim montażem (klema pojedyncza i kółko) oraz stylowym wykończeniem w kolorze czarnym lub srebrnym, co pozwala na jego odpowiednie dostosowanie do wystroju pomieszczenia oraz indywidualnych potrzeb użytkownika.
Przedstawiamy wysokiej klasy uchwyty TV bez regulacji LC-U7S 2647, których konstrukcja pozwala na bezpieczne mocowanie średnich i dużych ekranów LCD/ LED/ Plazma w niewielkiej odległości od ściany. Dzięki płaskiej konstrukcji, pozwalającej na zawieszenie ekranu w odległości zaledwie 22 mm od ściany, uchwyty telewizyjne z serii  LC-U7S 2647doskonale nadają się do zastosowania w miejscach, w których chcemy ukryć obecność uchwytu TV.
LC-U7R1 3260 to uniwersalny uchwyt TV z pełną regulacją, który odpowiednio przystosowano do współpracy z telewizorami różnych producentów. Ze względu na swoje cechy użytkowe idealnie sprawdza się w systemach kina domowego. Dzięki możliwości pełnej regulacji zamocowanego na ścianie telewizora, możemy odpowiednio dostosować jego ekran, zarówno do kierunku (regulacja obrotu +/-90 stopni), wysokości (regulacja kąta pochylenia od -10 do +5 stopni), jak i odległości wzorku widza (regulacja odległości od ściany w zakresie od 77 do 548 mm).
W ofercie firmy Vogels pojawił się uchwyt TV WALL 1105 Vogels, który dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji zapewnia łatwy montaż telewizora / monitora na ścianie. Ze względu na swoje cechy użytkowe doskonale sprawdza się w kuchni, pokoju dziecięcym i w pracy. Uchwyt do TV WALL1105 Vogels pasuje do większości małej i średniej wielkości ekranów LCD/LED/Plazma.
Przedstawiamy wysokiej jakości uchwyt do TV Vogels WALL 1115, który został stworzony z myślą o współpracy z telewizorami różnych producentów. Dzięki uniwersalnemu rozstawowi otworów montażowych w standardzie VESA (maksymalny rozstaw otworów 200 x 200 mm), uchwyt telewizyjny ścienny WALL1115 idealnie nadaje się do montażu większości telewizorów z ekranami LCD/LED/Plazma o wymiarach od 19 do 37 cali.
Jedną z ciekawszych propozycji rynku na bezpieczny i wygodny montaż monitora LCD/LED na ścianie jest uniwersalny uchwyt z regulacją Vogels WALL 1020, który został odpowiednio przystosowany do współpracy z monitorami i małymi telewizorami różnych producentów. Dzięki otworom montażowym o rozstawie VESA (maksymalnie 100 x 100), uchwyt TV WALL1020 idealnie nadaje się do montażu ekranów o przekątnej od 17 do 26 cali.
Uchwyt TV Vivanco w wersji WT 8065 33391 to profesjonalny uchwyt ścienny z regulacją kąta pochylenia zamocowanego ekranu, który zaprojektowano pod kątem współpracy z dużymi telewizorami LCD/ LED/ Plazma różnych producentów. Dzięki solidnej konstrukcji oraz odpowiedniemu rozstawowi otworów montażowych, uchwyt telewizyjny WT8065 pasuje do większości największych telewizorów.
WM 3220 33393 Vivanco to uniwersalny uchwyt do monitorów LCD oraz małych telewizorów LCD i LED, który zapewnia optymalne dopasowanie zawieszonego na ścianie ekranu do potrzeb użytkownika. Na wyposażeniu uchwytu ściennego Vivanco w wersji  WM3220 znajdziemy szereg użytecznych rozwiązań, dzięki którym prezentowany uchwyt jest w stanie zaspokoić potrzeby szerokiego grona odbiorców.
Z przyjemnością prezentujemy kolejną propozycję firmy Vivanco na bezpieczny i wygodny ścienny montaż największych i najcięższych telewizorów LCD, LED i Plazma. Jest nią uniwersalny uchwyt ścienny WF8065 (33387), który stanowi doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania i przystępnej dla każdego ceny.
Poszukujesz niedrogiego, łatwego w montażu i solidnego uchwytu ściennego do telewizora LCD, LED lub Plazma? Jeśli tak, to z całą pewnością zainteresuje Cię jedna z najnowszych propozycji firmy Vivanco w postaci uchwytu stałego do TV WF 4035 33385. Uchwyt bez regulacji WF4035 Vivanco został zaprojektowany z myślą o współpracy ze średniej wielkości telewizorami różnych producentów.
Physix PHW400S to jeden z najnowszych uchwytów telewizyjnych firmy Vogels, który nadaje się zarówno do montażu monitorów, jak i telewizorów z ekranami LCD/LED. Przeznaczony do zastosowania w kinie domowym lub w biurze.
Winda do TV LCD , LED, Plazma to nowoczesny system automatyki AV, który stanowi doskonały dodatek dla każdego profesjonalnego systemu kina domowego. Windy do telewizorów pozwalają bowiem na wysunięcie telewizora z mebla lub dowolnej zabudowy po użyciu pilota, dzięki czemu umożliwiają zachowanie minimalistycznego stylu wnętrza - doskonale sprawdzają się w zabytkowych wnętrzach, w których chcemy ukryć obecność nowoczesnych urządzeń.
Windy stołowe do projektorów multimedialnych otwierają nowe możliwości na aranżację wnętrz, ponieważ w odróżnieniu od wind sufitowych, można je zainstalować w dowolnej szafce, podłodze lub stole. Przy pomocy windy stołowej do projektora możemy bezproblemowo wysunąć wideoprojektor z z blatu stołu konferencyjnego i rozpocząć prezentację.
VIZ-ART SIMPLE Slim 9/350  to wysokiej klasy winda do projektorów multimedialnych, którą skonstruowano specjalne z myślą o zastosowaniu we wnętrzach z niewielką odległością między sufitem podwieszanym i stałym. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji, winda do projektora  VIZ-ART SIMPLE Slim 9/350  pozwala na umieszczenie projektor w przestrzeni 24 cm ponad sufitem z możliwością opuszczenia projektora do 35 cm.
Poszukujesz uniwersalnego uchwytu ściennego do dużego i ciężkiego telewizora LCD, LED lub Plazma? Oczekujesz od uchwytu TV maksymalnej swobody w regulacji zawieszonego na ścianie ekranu oraz estetycznego wykończenia? Jeśli tak to najnowszy uchwyt TV Vogels z serii EFW 6445 PLUS z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania.
Uchwyt TV z regulacją PHW200XL Vogels to rozwiązanie dla każdego, kto chce zawiesić duży telewizor na większej wysokości. Proponowany uchwyt do telewizorów LCD/LED/Plazma posiada bowiem regulowaną konstrukcję, która pozwala na zmianę kąta pochylenia ekranu w zakresie 15 stopni, i tym samym jego odpowiednie dopasowanie do wysokości wzroku widza.
Uchwyt do dużych telewizorów PHW100L Physix Vogels to rozwiązanie, które rewelacyjnie sprawdza się podczas ściennego montażu ekranów LCD, LED i Plazma. Jego uniwersalna konstrukcja pasuje do większości średniej i dużej wielkości ekranów, co jest zasługą uniwersalnego rozstawu otworów montażowych w standardzie VESA (do 800 x 450 mm).
Poszukujesz solidnego i uniwersalnego mocowania ściennego do TV? Jeśli tak to wysokiej klasy uchwyt TV Physix PHW200L firmy Vogels jest rozwiązaniem, które może sprostać Twoim oczekiwaniom. Proponowany uchwyt ścienny do TV stanowi doskonałe połączenie funkcjonalności, estetycznego wykonania oraz optymalnego poziomy bezpieczeństwa dla instalowanych na ścianie ekranów.
Jeśli poszukujesz bezpiecznego i niedrogiego uchwytu z regulacją pochylenia, umożliwiającego ścienny montaż monitorów i małych telewizorów LCD/LED, to uchwyt Vogels Physix PHW200S z całą pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Proponowane rozwiązanie charakteryzuje się estetycznym wykończenie, solidną konstrukcją oraz możliwością współpracy z ekranami różnych producentów.
Przedstawiamy uniwersalny uchwyt z regulacją do TV THIN 345 Vogels, który na tle profesjonalnych uchwytów do TV LED i LCD, wyróżnia się za sprawą stylowego wykończenia, dożywotniej gwarancji producenta oraz bardzo dużej swobody w regulacji zawieszonego na ścianie telewizora. Dzięki wysokiej funkcjonalności oraz odpowiedniemu poziomowi bezpieczeństwa dla zamocowanego ekranu, uchwyt TV LED THIN345 jest w stanie sprostać oczekiwaniom każdego użytkownika.
Prezentujemy jeden z najlepszych na rynku, uchwyt ścienny do płaskich telewizorów WALL1245 Vogels, który na tle podobnych rozwiązań wyróżnia się za sprawą wyjątkowej estetyki wykonania, solidnej konstrukcji oraz dożywotniej gwarancji producenta. Uchwyt ścienny do TV WALL 1245 jest uchwytem regulowanym, dzięki czemu zapewnia optymalne dopasowanie ekranu do potrzeb użytkownika.
Prezentujemy wysokiej jakości uchwyt do telewizorów EFW 8325 Vogels, który dzięki najwyższej jakości wykonaniu oraz podwyższonej funkcjonalności jest w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich użytkowników, nawet tych najbardziej wymagających. Prezentowany uchwyt TV wyposażono w kilka użytecznych rozwiązań, z których w pierwszej kolejności należy wyróżnić: SMM® (mechanizm pozwalający na zmianę pozycji nawet największych ekranów za dotknięciem jednego palca), SPS® (system zabezpieczający telewizor przed uderzeniem o ścianę przy obrocie), CIS® (system ukrycia przewodów dzięki czemu wszystkie kable znikają z pola widzenia użytkownika) oraz AutoLock® (technologia pozwalająca na utrzymywanie TV w stabilnej pozycji).
WALL 1225 Vogels to profesjonalny uchwyt do mocowania TV na ścianie, który charakteryzuje się najwyższą estetyką wykonania, dużą swobodą w regulacji mocowanego ekranu oraz możliwością współpracy z telewizorami LCD i LED różnych producentów. Najwyższa jakość wykonania uchwytu ściennego WALL1225 została udokumentowana dożywotnią gwarancją producenta.
Przedstawiamy najwyższej klasy uchwyt ścienny do płaskich telewizorów LED, który na tle podobnych rozwiązań wyróżnia się za sprawą maksymalnego poziomu bezpieczeństwa dla mocowanego ekranu oraz niezwykle estetycznym i stylowym wykończeniem. Mowa o uchwycie stałym EFW 8405 Vogels z serii Superflat, który dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji, pozwala na ścienny montaż największych i najcięższych ekranów, zapewniając przy tym minimalny odstęp od ściany.
Prezentujemy funkcjonalny, estetyczny i niezawodny uchwyt TV Vogels z serii EFW 8125 , który zaprojektowano z myślą o montażu ściennym małych telewizorów z ekranami LCD, LED lub Plazma. Na wyposażeniu uchwytu EFW8125 znajdziemy wiele użytecznych rozwiązań, dzięki którym prezentowany produkt jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.
VFW 165 Vogels to wysokiej klasy uchwyt uchylny do płaskich telewizorów, który na tle podobnych produktów wyróżnia się za sprawą imponującego udźwigu. Prezentowany uchwyt do TV wykonano bowiem z wyjątkowo trwałych materiałów, które zapewniają udźwig aż do 100 kg. Oznacza to, że uchwyt VFW 165 Vogels z powodzeniem można stosować do ściennego montażu największych i najcięższych telewizorów LED, Plazma i LCD.
Z myślą o potrzebach wymagających użytkowników, firma Vogels stworzyła uniwersalny uchwyt ścienny VFW332 Vogels do montażu TV LCD, LED lub Plazma, który dzięki regulowanej konstrukcji, zapewnia dużą swobodę w regulacji zamontowanego na ścianie ekranu. Prezentowany uchwyt do TV, pozwala bowiem na regulację kąta obrotu (180 stopni), pochylenia (10 stopni) oraz odległości ekranu od ściany (maksymalnie 334 mm).
Uniwersalny uchwyt TV VFW232 Vogels to produkt, który opracowano na potrzeby ściennego montażu średniej wielkości telewizorów LCD, LED i Plazma. Dzięki otworom montażowym w standardzie VESA (maksymalnie 200 x 200 mm), uchwyt TV VFW 232 może współpracować praktycznie z każdym telewizorem, wyposażonym w ekran o przekątnej od 23 do 37 cali.
Profesjonalny uchwyt regulowany VFW 326 Vogels to produkt, który stworzono z myślą o bezpiecznym i wygodnym ściennym montażu monitorów i telewizorów LCD. Podstawową zaletą użytkową uchwytu ściennego VFW326 jest duża swoboda w regulacji zamocowanego ekranu, na którą składa się regulacja obrotu (180 stopni) oraz pochylenia (10 stopni).
Uchwyt z regulacją pochylenia VFW 130 Vogels został stworzony z myślą o ściennej instalacji monitorów i małych telewizorów z ekranami LCD, LED i Plazma. Prezentowany produkt wyróżnia się doskonałym stosunkiem jakości do ceny, a dzięki uniwersalnej konstrukcji w łatwy sposób dostosujemy go do posiadanego modelu monitora czy telewizora.
EFW8105 firmy Vogels z serii Superflat to wysokiej jakości uchwyty ścienne do monitorów, które wyróżniają się estetycznym wykończeniem oraz wyjątkowo solidną konstrukcją, która zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla mocowanego ekranu. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji uchwyt ścienny EFW 8105 może współpracować z monitorami o różnej wielkości. Ponadto nadaje się także do montażu małej wielkości telewizorów LCD i Plazma różnych producentów.
Prezentujemy uniwersalne uchwyty stałe VFW 030 Vogels, które umożliwiają bezpieczny ścienny montaż monitorów oraz małych telewizorów. Proponowane rozwiązanie nadaje się zarówno do współpracy z ekranami LCD, LED, jak i Plazma. Jedną z podstawowych zalet użytkowych modelu VFW030 Vogels jest możliwość łatwego dopasowania do konkretnego modelu monitora czy telewizora.
Uchwyty GSM umożliwiające montaż telefonu komórkowego lub smartfonu w samochodzie, powinny charakteryzować się odporną na drgania konstrukcją, stabilnym mocowaniem oraz wysokim komfortem obsługi zamocowanego w nich telefonu. Biorąc pod uwagę te wytyczne należy wybierać uchwyt samochodowy GSM, ponieważ tylko wtedy zapewni on odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla telefonu oraz pozwoli na uzyskanie jego odpowiedniego położenia.
Podczas jazdy dobrze mieć telefon w zasięgu ręki, by w razie konieczności nie szukać go po całym samochodzie. Aby było to możliwe należy skorzystać z uchwytu samochodowego do telefonu. Dostępne w sprzedaży uchwyty samochodowe do telefonów różnią się od siebie jakością wykonania, funkcjonalnością oraz poziomem bezpieczeństwa dla mocowanych przy ich pomocy telefonów.
Uchwyty samochodowe na telefon powinny charakteryzować się konstrukcją odporną na wstrząsy i wibracje, ponieważ tylko wtedy są w stanie zagwarantować odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla mocowanego telefonu oraz zapewnić komfortową jego obsługę podczas jazdy samochodem. Przykładem funkcjonalnego uchwytu GSM, który spełnia powyższe wytyczne jest uchwyt samochodowy do telefonów typu G.
Stałe uchwyty do TV LED pozwalają na montaż tego typu ekranów w minimalnej odległości od ściany, przez co sprawiają, że zawieszone na nich telewizory wyglądają jak prawdziwe obrazy. Możliwość zawieszenia telewizora w minimalnej odległości od ściany została jednak okupiona brakiem możliwości regulacji mocowanego ekranu. Dlatego też ich montaż jest nieco trudniejszy, gdyż trudniej uzyskać odpowiednią wysokość montażu, zapewniającą maksymalny komfort oglądania TV.
Dobierając uchwyt do naszego telewizora LED powinniśmy szczególną uwagę zwrócić na możliwość montażu TV w jak najmniejszej odległości od ściany, ponieważ tylko wtedy nasz telewizor może wyglądać jak prawdziwy obraz. Dostępne w sprzedaży uchwyty do telewizorów LED najprościej można podzielić ze względu na możliwość regulacji zawieszonego na nich ekranu.
Uchwyt sufitowy do projektora Vivanco 21613 WMS P 152 SL to wysokiej klasy produkt, charakteryzujący się estetycznym wykończeniem w kolorze srebrnym oraz uniwersalną konstrukcją, która pozwala na współpracę z projektorami multimedialnymi różnych producentów.
Uchwyty ścienne do monitorów powinny charakteryzować się maksymalną swobodą w regulacji zawieszonego ekranu, ponieważ tylko wtedy zapewniają maksymalny komfort pracy. Z myślą o wymagających użytkownika, firma Vivanco wprowadziła do swojej oferty nowy uchwyt do monitora MA2615 30669 TITAN 2. Uchwyt ten posiada dwuramienną konstrukcję, która zapewnia maksymalną swobodę regulacji montowanego ekranu.
Montaż TV  na ścianie wymaga zastosowania specjalnego uchwytu. W sprzedaży dostępnych jest wiele uchwytów do montażu telewizorów, jednak tylko nieliczne z nich są w stanie zagwarantować maksymalny komfort użytkowania zamocowanego TV LED, LED czy Plazma. Jednym z nich jest najnowszy uchwyt z pełną regulacją firmy Vivanco MA3735 30670 TITAN 2, który dzięki odpowiedniej dwuramiennej konstrukcji, zapewnia maksymalną swobodę w regulacji zamocowanego telewizora.
Zastanawiasz się jaki wybrać uchwyt ścienny do telewizora z ekranemLCD/ LED/ Plazma? Jedną z ciekawszych propozycji na bezpieczny, montaż TV na ścianie lub innej tego typu powierzchni jest nowy uchwyt firmy Vivanco z serii MA 6550 30671 TITAN 2, który dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji, jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych użytkowników.
Niezależnie od tego czy chcemy zamontować na ścianie telewizor LED, LED czy też Plazma, w każdym przypadku musimy skorzystać z odpowiedniego uchwytu montażowego. Dostępne w handlu uchwyty do TV dzielą się ze względu na możliwość regulacji mocowanego ekranu: bez regulacji, regulacja pionowa, regulacja pozioma, pełna regulacja.
Montaż monitora na ścianie w biurze czy domu, wiąże się z koniecznością zastosowania odpowiedniego uchwytu, do którego podstawowych zadań należy zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa dla montowanego ekranu oraz odpowiedniej funkcjonalności. Najlepszym rozwiązaniem okazują się uchwyty z pełną regulacją , które umożliwiają optymalne dopasowanie instalowanego  monitora do potrzeb każdego użytkownika.
Uniwersalny uchwyt ścienny MS6550 TITAN 2 Vivanco do telewizora LCD, LED i Plazma,  charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania (dbałość o każdy nawet najmniejszy detal), solidna i uniwersalna konstrukcja (możliwość współpracy z telewizorami rożnych producentów) oraz wygodna instalacja i obsługa (szereg opcji dodatkowych zwiększających bezpieczeństwo i komfort użytkowania).
Prezentujemy uniwersalny uchwyt ścienny do monitora lub małego telewizora MT2615 TITAN 2 firmy Vivanco, który jest profesjonalnym rozwiązaniem, pozwalającym na optymalne dostosowanie mocowanego ekranu do wysokości wzroku widza. Uchwyt ścienny Vivanco z serii MT 2615 30663 oferuje bowiem możliwość regulacji kąta pochylenia zamontowanego ekranu. Zakres pochylenia wynosi 20 stopni.
MT6550 30665 TITAN 2 to najnowsza propozycja firmy Vivanco na montaż ścienny największych płaskich telewizorów z ekranami LCD/ LED/ Plazma. Prezentowany produkt jest uchwytem z regulacją pochylenia zamontowanego ekranu, który dodatkowo wyróżnia się najwyższą estetyką wykonania (stylowe tytanowe wykończenie).
MT3735 30664 TITAN 2 firmy Vivanco to profesjonalny uchwyt do TV Samsung i innych producentów, który na tle tego typu rozwiązań, wyróżnia się podwyższoną funkcjonalnością oraz niezwykle estetycznym wykończeniem tytanowym. Jedną z podstawowych zalet użytkowych uchwytu ściennego MT 3735 30664 TITAN 2 jest jego specjalna konstrukcja, która pozwala na regulację pochylenia zamontowanego telewizora w zakresie 15 stopni.
Uchwyty do ściennego montażu płaskich telewizorów Vivanco z serii MF6550 30662 TITAN 2 to produkt, który doskonale nadaje się do współpracy z najcieńszymi telewizorami typu LED, LCD i Plazma. Uchwyty do TV MF 6550 na tle innych tego typu produktów, wyróżniają się za sprawą super płaskiej konstrukcji, która pozwala na zawieszenie ekranu w minimalnej odległości od ściany – możliwy montaż telewizora w odległości zaledwie 18 mm od powierzchni ściany.
W najbliższych tygodniach oferta firmy Vivanco z zakresu uchwytów montażowych do TV, zostanie wzbogacona o nowy uchwyt bez regulacji z serii MF2615 30660 TITAN2. Podstawową zaletą użytkową nowego uchwytu TV firmy Vivanco jest możliwość zawieszenia telewizora lub monitora w bardzo małej odległości od ściany.
Firma Vivanco słynąca z wysokiej jakości akcesoriów montażowych i innych komponentów do systemów AV, zaprezentowała nowy uchwyt do TV z pełną regulacją zawieszonego ekranu z serii Vivanco 30775,  który dzięki stylowemu wykończeniu z tytanu, spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Idealny dla wszystkich, którzy chcą aby telewizor  był jak najbliżej ściany, przy jednoczesnym zachowaniu opcji regulacji zamontowanego ekranu.
W oparciu o jakie uchwyty najlepiej wykonać montaż TV na ścianie ? Czym się kierować podczas wyboru uchwytu do naszego telewizora? Wyróżnia się cztery podstawowe rodzaje uchwytów do montażu telewizorów: uchwyty stałe (bez regulacji), uchwyty obrotowe (regulacja pozioma), uchwyty uchylne (regulacja pionowa) oraz uchwyty z pełną regulacją.
Uchwyt ścienny WALL 1120 Vogels to najwyższej klasy produkt, który zaprojektowano z myślą o wymagających użytkownikach. Uchwyt  WALL1120 pozwala na bezpieczny i wygodny ścienny montaż monitorów LCD/TFT i telewizorów LCD/LED/Plazma. Dzięki uniwersalnej konstrukcji uchwyt z pełną regulacją WALL 1120 w łatwy sposób możemy dostosować do konkretnego modelu telewizora.
Uchwyt sufitowy potrójny z serii LC-CM4-47S to wysokiej klasy rozwiązanie, które umożliwia bezpieczną i wygodną instalację aż trzech płaskich telewizorów różnych producentów. Uchwyt LC-CM4-47S pasuje zarówno do telewizorów LCD, LED jak i Plazma. Łatwe dopasowanie uchwytu do konkretnego modelu telewizora jest możliwe dzięki otworom montażowym o rozstawie VESA (maksymalnie 600 x 400 mm).
LC-CM3-65S to uchwyt sufitowy do montażu dwóch płaskich telewizorów LCD/ LED/ Plazma, który na tle podobnych rozwiązań wyróżnia się za sprawą estetycznej i solidnej konstrukcji, możliwością współpracy z telewizorami różnych producentów oraz dużą swobodą w regulacji montowanych telewizorów. Dzięki dostępnym dwóm wersjom kolorystycznym (srebrny, czarny), uchwyt sufitowy LC-CM3-65S możemy odpowiednio dopasować do wystroju wnętrza.
Uchwyt do biurka z serii LC-MDM121-22R to wysokiej klasy produkt, którego konstrukcja bazuje na zginanym ramieniu i sprężynie gazowej. Ze względu na swoje właściwości użytkowe uchwyt biurkowy LC-MDM121-22R jest wyjątkowo uniwersalnym i funkcjonalnym rozwiązaniem.
LC-PM6 to wysokiej klasy uchwyt do projektora, który pozwala na bezpieczny i wygodny montaż sufitowy projektorów multimedialnych o wadze do 15 kg. Solidna konstrukcja wykonana z blachy o grubości 3 mm, zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla mocowanych projektorów. Szczególnie istotną cechą użytkową uchwytu sufitowego LC-PM6 jest możliwość współpracy z wideoprojektorami różnych producentów.
LC-TR2-65S to estetycznie i solidnie wykonany wózek do transportu płaskich telewizorów (LCD, LED i Plazma), który ze względu na swoje właściwości użytkowe idealnie sprawdza się w sytuacjach, gdy nie ma możliwości ściennego lub sufitowego montażu telewizora. Idealne rozwiązanie dla biznesu i edukacji. Wózek do TV z serii LC-TR2-65S zaprojektowano specjalnie na potrzeby transportu największych i najcięższych ekranów.
Miło nam zaprezentować jeden z najlepszych wózków do płaskich telewizorów na rynku. Mowa o wózku TV z serii LC-TR8-55S, który charakteryzuje się estetycznym wykończeniem, maksymalnym poziomem bezpieczeństwa dla transportowanych ekranów oraz uniwersalną konstrukcją, która pozwala na współpracę z telewizorami LCD, LED i Plazma różnych producentów.
LC-TR3-55S to estetyczny i atrakcyjny cenowo wózek do transportu dwóch płaskich telewizorów, który idealnie nadaje się do współpracy z ekranami LCD, LED i Plazma. Solidna konstrukcja, estetyczne wykończenie oraz możliwość łatwego dopasowania telewizora do wózka sprawia, że prezentowany produkt jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.
LC-TR622-47S to wysokiej klasy wózek przeznaczony do transportu aż 4 płaskich telewizorów z ekranami LCD / LED / Plazma, który dzięki uniwersalnej konstrukcji może współpracować z telewizorami różnych producentów. Przy pomocy wózka LC-TR622-47S możemy bezpiecznie transportować nawet stosunkowo ciężkie ekrany.
WALL 1145 Vogels to wysokiej klasy uchwyt regulowany przeznaczony do ściennej instalacji telewizorów LCD, LED i Plazma. Uchwyt ścienny w wersji WALL 1145 Vogels posiada funkcjonalną konstrukcję oraz estetyczne wykończenie, dzięki czemu spełnia oczekiwania nawet wymagających użytkowników. Jedną z jego podstawowych zalet użytkowych jest możliwość współpracy praktycznie z wszystkimi ekranami o przekątnej z zakresu od 19 do 32 cali.
WALL 1125 Vogels to estetycznie wykonany uchwyt do telewizora LCD, LED i Plazma, który dzięki zastosowanym rozwiązaniom i materiałom, jest w stanie sprostać oczekiwaniom wymagających użytkowników. Prezentowany produkt jest uchwytem uniwersalnym, co oznacza że może współpracować z telewizorami różnych producentów.
Uniwersalny wózek TV z serii LC-TR8-40S to wysokiej klasy produkt, który zaprojektowano z myślą o zastosowaniu w miejscach, w których konieczna jest wysoka mobilność urządzeń do prowadzenia prezentacji i lekcji multimedialnych. Prezentowany produkt dostosowano do współpracy z płaskimi telewizorami wyposażonymi w ekrany typu LCD, LED i Plazma.
Wózek do płaskich telewizorów z serii LC-TR7-55R to wysokiej jakości rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w szkołach i innych miejscach, gdzie jeden telewizor wraz z całym osprzętem może być w łatwy sposób transportowany z sali do sali, bez uciążliwego przepinania kabli. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji wózek TV z serii LC-TR7-55R umożliwia montaż ekranów wszelkich marek obecnych na naszym rynku, których przekątna mieści się w przedziale od 42 do 55 cali. 
LC-TR5-65S to wysokiej klasy wózek z uniwersalnych uchwytem TV pasującym do ekranów LCD, LED i Plazma. Prezentowany produkt jest idealnym rozwiązaniem dla prezentacji danych w różnych pomieszczeniach. Ze względu na swoje cechy użytkowe, znajduje szerokie zastosowanie w biznesie i szkolnictwie.
LC-SV53-26R to wysokiej klasy mobilny wózek do całego komputera i monitora LCD/TFT, charakteryzujący się podwyższoną funkcjonalnością oraz estetycznym i solidnym wykonaniem. Szczególnie istotną właściwością użytkową omawianego produktu jest możliwość współpracy z ekranami o różnych wymiarach.
Przedstawiamy funkcjonalny, estetycznie wykonany i atrakcyjny cenowo, dwururowy stand do monitorów LCD/TFT z serii LC-SV52-26R, który ze względu na swoje walory użytkowe cieszy się dużą popularnością wśród tego typu produktów. Jedną z najważniejszych właściwości użytkowych stojaka LC-SV52-26R jest uniwersalna konstrukcja uchwytu mocującego stojak z monitorem, dzięki czemu prezentowany stand pasuje do różnej wielkości monitorów, niezależnie od ich producentów.
LC-SV50-22R to uniwersalny stand biurkowy do monitorów LCD/TFT, charakteryzujący się estetycznym wykonaniem oraz solidną konstrukcją, zapewniającą odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla mocowanych ekranów. Współpraca stojaka LC-SV50-22R z monitorami różnych producentów jest możliwa dzięki otworom montażowym w standardzie VESA – rozstaw 75x75, 100x100mm.
Prezentujemy uniwersalne standy do monitorów LC-STD04-22S , który doskonale łączą wysoką estetykę wykonania, odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla mocowanych monitorów TFT/LCD oraz atrakcyjną cenę. Stojaki z serii LC-STD04-22S posiadają uchwyt mocujący z otworami w standardzie VESA (75x75, 100x100 mm), które pozwalają na łatwe dopasowanie stojaka do konkretnego modelu monitora, niezależnie od jego producenta.
Firma Kauber, będąca wiodącym producentem uchwytów do sufitowego montażu projektorów multimedialnych, prezentuje uniwersalne uchwyty do projektora z serii UP 22 Profi, które dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji doskonale łączą funkcjonalność z wysoką jakością wykonania. Ze względu na swoją uniwersalną konstrukcję, uchwyty do projektorów multimedialnych UP 22 Profi pasują do wideoprojektorów różnych producentów.
Uchwyty do projektorów Vogels EPC 6545 to najwyższej klasy rozwiązanie, które stworzono z myślą o bezpiecznym i wygodnym montażu sufitowym projektorów multimedialnych. Dzięki uniwersalnej konstrukcji, uchwyty do projektora Vogels EPC 6545 w łatwy sposób dostosujemy do konkretnego modelu wideoprojektora. Solidna konstrukcja, wykonana z wytrzymałych materiałów, zapewnia udźwig do 10 kg.
Firma AVTEK przedstawia wysokiej klasy ekrany elektryczne z serii CINEMA ELECTRIC 200 MG, które zostały zaprojektowane pod kątem zastosowania w systemach kina domowego. Elektrycznie rozsuwany ekran projekcyjny CINEMA ELECTRIC 200 MG AVTEK wyposażono w wysokiej klasy powierzchnię projekcyjną typu Matt Grey, która umożliwia uzyskanie obrazu o “żywych kolorach” oraz różnych odcieni szarości oraz doskonale nadaje się do współpracy z projektorami LCD i DLP o wyższej sile światła (pow. 1200 ANSI lumen).
Mamy przyjemność zaprezentować najnowsze, uniwersalne uchwyty TV Vogels z serii WALL, które podobnie jak inne produktu tej renomowanej marki doskonale łączą funkcjonalność oraz najwyższą jakość wykonania. Uchwyty do płaskich telewizorów LCD / LED / Plazma z serii WALL Vogels to produkty, które w wyjątkowo łatwy sposób można dostosować do konkretnego modelu telewizora.
LC-DVB-T 450 SD to funkcjonalny tuner telewizyjny w przystępnej cenie, który dzięki zaimplementowanym opcjom idealnie nadaje się do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. Prezentowany produkt wyróżnia się wysoką funkcjonalnością oraz komfortową obsługą, co jest zasługą wielu opcji dodatkowych, takich jak: elektroniczny przewodnik po kanałach EPG, teletekst, napisy, wielojęzyczne menu OSD, szybkie wyszukiwanie kanałów, wybór ulubionego kanału oraz blokada rodzicielska.
Dobrej jakości tuner telewizyjny LC-DVB-T 2000 SD to funkcjonalne urządzenie, które pozwala na odbiór darmowych programów naziemnej telewizji cyfrowej. Do podstawowych właściwości użytkowych omawianego produktu można zaliczyć m.in.: estetyczne wykonanie, łatwą instalację, wygodną obsługą za pomocą pilota zdalnego sterowania oraz podwyższoną funkcjonalnością.
Regulowany uchwyt LCD / LED THIN 245 Vogels to następca popularnego uchwytu ściennego z pełną regulacją z serii THIN 345. Prezentowany produkt charakteryzuje się odświeżoną estetyką, możliwością regulacji zarówno kąta pochylenia, obrotu jak i odległości mocowanego TV od ściany oraz możliwością współpracy z płaskimi telewizorami różnych producentów.
Prezentujemy najwyższej jakości uchwyt ścienny do TV LED z serii THIN 205 Vogels , który cechuje się najwyższą jakością wykonania oraz zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla mocowanych przy jego pomocy telewizorów LED. Najważniejszą cechą użytkową omawianego produktu jest płaska konstrukcja o bardzo wysokiej jakości wykonania, która pozwala na zawieszenie TV w odległości zaledwie 15 mm od ściany (zawieszony na uchwycie telewizor wygląda jak obraz).
WALL 1345 Vogels to profesjonalny uchwyt ścienny, który oferuje maksymalną użytkownikom swobodę w regulacji położenia zawieszonego ekranu, dzięki czemu zapewnia maksymalny komfort oglądania TV i filmów. Uchwyt do telewizora LCD / LED/ Plazma Vogels WALL 1345  zapewnia pełną regulacją, co oznacza że pozwala na regulację obrotu (180 stopni), pochylenia (10 stopni) oraz odległości zawieszonego ekranu od ściany (od 125 mm do 530 mm).
PHW300S Physix firmy Vogels to obrotowy uchwyt ścienny do TV LCD, LED i Plazma, który doskonale nadaje się do instalacji różnych modeli telewizorów i monitorów LCD o przekątnej ekranu w od 19 do 26 cali. Współpraca z ekranami o różnej wielkości jest możliwa dzięki uniwersalnemu rozstawowi otworów na śruby montażowe, który w tym przypadku jest zgodny ze standardem VESA – maksymalnie 200 x 200 mm.
Uchwyty do telewizora PHW100L to najwyższej jakości rozwiązanie, które zaprojektowano z myślą o ściennej instalacji średniej i dużej wielkości telewizorów z ekranami LCD / LED/ Plazma. Model PHW100L został przystosowany do maksymalnego obciążenia na poziomie 45 kg, co w połączeniu z uniwersalnym rozstawem otworów montażowych VESA (max. 800 x 450 mm), sprawia że idealnie nadaje się do współpracy praktycznie ze wszystkimi TV o wymiarach od 32 do 50 cali.
PHW100M z serii Physix firmy Vogels to profesjonalny uchwyt ścienny o solidnej konstrukcji, pozwalający na montaż telewizorów plazmowych i paneli LCD (różnych modeli). Podstawową właściwością użytkową tego modelu jest rozstaw otworów montażowych w standardzie VESA (maksymalnie 500 x 350 mm), dzięki czemu uchwyt może współpracować praktycznie z każdym dostępnym na rynku telewizorem o wymiarach od 26 do 37 cali.
Przedstawiamy profesjonalny uchwyt ścienny (bez regulacji) z serii Vogels Physix PHW100S , którego konstrukcja została zaprojektowana z myślą o współpracy z małymi i średnimi ekranami LCD/ LED/ Plazma. Uniwersalny rozstaw otworów zgodny ze standardem (75x75 mm, 100x100 mm, 100x200 mm, 200x100 mm, 200x200 mm) sprawia, że uchwyt pasuje do większości ekranów o przekątnej z zakresu od 19" do 26" (możliwa współpraca z produktami różnych producentów).
WALL 1325 Vogels to profesjonalny uchwyt ścienny do TV LCD/ LED/ Plazma, przeznaczony do współpracy z największymi telewizorami. Dzięki solidnej konstrukcji zapewniającej udźwig do 45 kg oraz otworom montażowym w standardzie VESA (max 700x400mm), uchwyt TV z serii WALL 1325 Vogels idealnie nadaje się do współpracy z ekranami o przekątnej 32 – 55" (81 – 140 cm).
Firma Vogels wprowadziła do sprzedaży nowy uchwyt TV z opcją regulacji obrotu i pochylenia z serii WALL 1225 , który dzięki wysokiej estetyce wykonania i podwyższonej funkcjonalności jest w stanie zaspokoić potrzeby wymagających odbiorców. Prezentowany uchwyt ścienny zaprojektowano pod kątem współpracy z płaskimi telewizorami LCD/ LED/ Plazma, posiadającymi ekrany o wymiarach od 26 do 42 cali (66 – 107 cm).
A2615 Ultra Slim firmy Vivanco to ścienny uchwyt do telewizora LCD / LED / Plazma, charakteryzujący się łatwą instalacją, estetycznym wykonaniem oraz solidną konstrukcją, która gwarantuje optymalny poziom bezpieczeństwa dla telewizorów i monitorów o wadze do 15 kg. Prezentowany produkt posiada otwory montażowe zgodne ze standardem VESA (max 100 x 100 mm), co pozwala na łatwe dopasowanie uchwytu do konkretnego modelu TV posiadającego ekran o przekątnej od 10 do 26 cali.
LC-DVB-T 1000 micro SD to kompaktowe tunery DVB-T służące do odbioru darmowych kanałów naziemnej telewizji cyfrowej MPEG-4, które mimo niewielkich rozmiarów cechują się podwyższona funkcjonalnością oraz łatwą instalacją. Prezentowany produkt wyposażono w interfejs Plug&Play USB 2.0, dzięki któremu instalacja tunera zajmuje zaledwie kilka sekund.
LC-DVB-T 3500 Twin HD to profesjonalne tunery DVB-T do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej MPEG-4, które na tle podobnych produktów firm konkurencyjnych, wyróżnia estetyczne wykonanie, podwyższona funkcjonalność oraz maksymalny komfort obsługi. Zdecydowanie największą zaletą użytkową modelu LC-DVB-T 3500 Twin HD jest możliwość równoczesnego nagrywania dwóch różnych programów, oglądając trzeci program w tym samym czasie (niezależnie z jakiego multipleksu).
Firma Vivanco, lider w produkcji akcesoriów do TV i systemów kina domowego, wprowadziła do swojej oferty nowe anteny DVB-T z serii TVA 402, które cechują się doskonałymi parametrami użytkowymi oraz nietuzinkowym wykończeniem (nowoczesny design sprawia, że antena rewelacyjnie komponuje się z pozostałymi elementami systemów kina domowego).
Anteny DVB-T Vivanco to wysokiej jakości akcesoria RTV, służące do odbioru sygnałów, zarówno analogowych, jak i cyfrowych. W ofercie firmy Vivanco znajdziemy anteny przystosowane odpowiednio do pracy w środowisku wewnętrznym lub zewnętrznym, które umożliwiają ekstremalnie czysty odbiór sygnałów typu DVB-T, DVB-T2, DTT, DAB, VHF, UHF, FM.
Zestaw samochodowy do iPad 2 TMS 346 Vogels to propozycja dla osób, które chcą umilić podróż pasażerom siedzącym na tylnej kanapie. Prezentowany zestaw samochodowy do montażu Apple iPad 2 składa się z dwóch elementów, mianowicie nakładki Basecover oraz funkcjonalnego uchwytu samochodowego CarMount – montaż na zagłówku fotela pasażera lub kierowcy.
Prezentujemy rodzinę wysokiej jakości boxów dachowych Altro Taurus, które dzięki bardzo atrakcyjnej stylistyce doskonale komponują się z linią współczesnych samochodów. Bagażniki dachowe Altro Taurus cechuje atrakcyjna cena, wysoka jakość wykonania, wygodna obsługa oraz duża ilość miejsca, wystarczającą do przewożenia wszystkiego, co zechcemy ze sobą zabrać (maksymalnie 500 litrów przy ładowności do 75 kg).
ML-Pro3 firmy Kauber to wysokiej klasy uchwyt do projektora multimedialnego, zapewniający bezpieczne mocowanie tego typu urządzeń pod sufitem. Uchwyty do projektorów w wersji ML-Pro3 podobnie jak inne produktu firmy Kauber cechuje nowoczesne wzornictwo, wykonanie z dbałością o wszystkie nawet te najmniejsze detale oraz przystępna cena.
Firma Vivanco zaprezentowała kolejny uchwyt z pełną regulacją do naściennego montażu telewizorów LED, który ze względu na swoje walory użytkowe jest w stanie zaspokoić wymagających odbiorców. Tym nowym produktem jest uchwyt do TV LED w wersji A3725 Ultra Slim, który ze względu na swoje cechy użytkowe, idealnie nadaje się do montażu ekranów o przekątnej do 37 cali.
A6035 Ultra Slim firmy Vivanco to najwyższej jakości uchwyt ścienny z wysięgnikiem, którego konstrukcja została opracowana specjalnie z myślą o bezpiecznym montażu dużych telewizorów z ekranami LED. Jedną z najważniejszych cech użytkowych tego profesjonalnego uchwytu ściennego do TV LED jest jego ultra płaska konstrukcja, która pozwala na zamocowanie ekranu w odległości zaledwie 35 mm od ściany.
Współczesne systemy kina domowego to zaawansowane instalacje audiowizualne, których nadrzędnym zadaniem jest odtwarzanie filmów w taki sposób, aby zapewnić wrażenia słuchowe i wizualne zbliżone do tych z jakimi mamy do czynienia podczas seansu w kinie. Wszystkie współczesne systemy kina domowego składają się z kilku charakterystycznych elementów, z których każdy spełnia ściśle określone funkcje.
Firma THULE jest jednym z największych na świecie producentów bagażników samochodowych. Wieloletnie doświadczenie (blisko 50 lat) oraz odpowiednie podejście do swoim produktów i klientów sprawia, że bagażniki samochodowe THULE należą do jednych z najchętniej i najczęściej kupowanych akcesoriów do samochodów.
Prezentujemy niezwykle funkcjonalne i atrakcyjne cenowo boxy dachowe z serii THULE 6011 Ranger 90, które pozwalają na załadowanie do 50 kg ładunku (pojemność 340 litrów). Jedną z podstawowych zalet boxów dachowych w wersji THULE 6011 Ranger 90 jest ich składana konstrukcja, która sprawia że ich transport, przechowywanie oraz instalacja na dachu samochodu jest niezwykle łatwe.
LC-M 50-1100 to wysokiej jakości maskownice do kabli w przystępnej cenie, które nie tylko pozwalają na ukrycie mało estetycznych przewodów połączeniowych, ale także skutecznie chronią maskowane kable przed uszkodzeniami. Ze względu na swoje właściwości użytkowe, listwy maskujące kable w wersji LC-M 50-1100 są powszechnie wykorzystywane we wszelkiego rodzaju instalacjach Audio/Video (np. w systemach kina domowego).
Prezentujemy wysokiej klasy uchwyty PDA / GSM z serii LC-GSM 45/65, które cechuje możliwość współpracy z różnymi modelami telefonów, wysoki poziom bezpieczeństwa dla mocowanych urządzeń oraz łatwy montaż. Wysoka jakość wykonania została potwierdzona certyfikatem CE oraz RoHS.
Wraz z rosnącą modą na coraz cieńsze telewizory, producenci uchwytów do ich montażu wprowadzają na rynek rozwiązania, które pozwalają na montaż ekranu w coraz mniejsze odległości od ściany. Doskonałym tego przykładem mogą być uchwyty Vivanco w wersji Ultra Slim 100 (30038), która jako jedyne na rynku, pozwalają na montaż płaskiego telewizora w odległości zaledwie 4,5 mm od ściany.
Uchwyty rowerowe do montażu na dachu w wersji THULE ProRide 591 to najwyższej klasy produkty, które doskonale łączą funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania. W opinii wieli użytkowników są to najlepsze na rynku bagażniki rowerowe tego typu.
Uchwyty rowerowe do samochodów można najprościej podzielić ze względu na sposób i miejsce montażu, i tak wyróżniamy: uchwyty do montażu na dachu, do montażu na haku, uchwyty do montażu na tylnej klapie oraz uchwyty do wnętrza samochodu. Jedną z ciekawszych propozycji z grupy do wnętrza samochodu są uchwyty rowerowe w wersji THULE InDoor 592, które doskonale łączą funkcjonalność, prostotę montażu oraz wygodę użytkowania.
Zestawy kina domowego Yamaha składające się z odtwarzacza Blu-ray / DVD  BD-S667 oraz szafki pod telewizor YRS-1000 to propozycja dla osób, które chcą we własnych czterech kątach poczuć się jak w prawdziwym kinie. Prezentowany zestaw dostarcza doskonałej jakości dźwięk przestrzenny oraz krystalicznie czysty obraz o jakości Full HD (ang. High Definition).
Uniwersalne uchwyty GPS z serii LC-E 50 doskonale łączą wysoką jakość wykonania, funkcjonalność oraz wygodę montażu i użytkowania. Co szczególnie wyróżnia uchwyty do nawigacji satelitarnej z serii LC-E 50? Podstawową zaletą prezentowanego produktu jest możliwość komfortowego i bezpiecznego korzystania z odbiorników GPS podczas jazdy na motorze, rowerze lub quadzie.
EMC 5000 Vogels to najwyższej klasy samochodowe uchwyty do DVD , które na tle innych produktów tego typu wyróżnia podwyższona funkcjonalność, estetyczne wykończenie oraz wysoki komfort użytkowania zamocowanego odtwarzacza DVD. Jest to produkt, który idealnie przystosowano do montażu na zagłówku fotela samochodowego.
Uchwyty projektor z serii LC-P1 660 to uniwersalne rozwiązanie, które stworzono z myślą o sufitowym montażu wideoprojektorów różnych producentów. Uchwyty do projektorów multimedialnych w wersji LC-P1 660 pasują do praktycznie każdego projektora posiadającego mocowanie na trzy śruby oraz rozstaw otworów w zakresie 130 – 320 mm (średnica).
Prezentujemy najwyższej jakości uchwyty do TV LED z serii Titan Slimstall 27534 firmy Vivanco, które konstrukcyjnie zostały odpowiednio przystosowane  do współpracy z najcieńszymi telewizorami. Podstawową zaletą użytkową oraz cechą wyróżniającą omawiany produkt na tle innych uchwytów ściennych do TV jest ultra płaska konstrukcja, pozwalająca na zamocowanie ekranu w minimalnej odległości od ściany.
LC-U4R1 37C to najwyższej jakości uchwyty do plazmy , które doskonale łączą wysoką jakość wykonania, funkcjonalność oraz atrakcyjną cenę. Uchwyty plazma z serii LC-U4R1 37C są obecnie jedną z najciekawszych propozycji na rynku na ścienny montaż średniej wielkości telewizorów plazmowych oraz monitorów LCD.
Slimstall 27532 firmy Vivanco to wysokiej jakości uchwyty LED , które zaprojektowano specjalnie z myślą o montażu najcieńszych telewizorów na rynku. Ze względu na konstrukcję, uchwyty do TV Slimstall 27532 rewelacyjnie nadają się do ściennego montażu małych i średnich telewizorów, których masa nie przekracza 25 kg (użyte materiały cechują się wysoką odpornością na zgięcia i złamania).
Uniwersalne uchwyty do nawigacji satelitarnej LC-Navi 80/225 są jednym z najczęściej wybieranych akcesoriów GSM. Uchwyty GPS w wersji LC-Navi 80/225 cechuje estetyczne wykonanie, bardzo łatwa instalacja oraz możliwość współpracy z odbiornikami GPS takich producentów jak: Garmin, TomTom, Mio, BLOW, GoClever, Lark, Manta, Medion, Becker, Blaupunkt, Navigon, NavRoad, Clarion, Peiying, Cruser.
Prezentujemy funkcjonalne, estetycznie wykonana oraz wygodne w użyciu uchwyty GSM z serii LC-GSM 45/65, które z całą pewnością sprostają oczekiwaniom nawet wymagających użytkowników. Podstawową zaletą użytkową prezentowanego produktu jest uniwersalna konstrukcja, która dzięki regulowanemu rozstawowi ramion (zakres od 45 do 65 mm) pozwala na łatwe i szybkie dopasowanie uchwytu do konkretnego modelu telefonu komórkowego.
Przedstawiamy wysokiej jakości uchwyty GSM z serii LC-GSM 40/105, które dzięki uniwersalnej konstrukcji pozwalają na stabilne mocowanie różnych modeli telefonów komórkowych i smartfonów. Uchwyty GSM z serii LC-GSM 40/105 cechuje wysoka jakość wykonania, która bezpośrednio przekłada się na ich niezawodność oraz wygodę obsługi.
W jaki sposób możemy bezpiecznie użytkować nawigację satelitarną GPS/PND podczas jazdy motocyklem, rowerem lub skuterem? Istnieje kilka rozwiązań, jednak jednym z najczęściej wybieranych jest uniwersalny uchwyt z futerałem LC-E 43, który zapewnia maksymalną ochronę nawigacji podczas jazdy jednośladowcami.
Przedstawiamy najwyższej jakości podkładkę pod telefon komórkowy do samochodu, która z całą pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Podkładka pod telefon w wersji LC-P 20 została wykonana z materiału nietoksycznego oraz nie brudzącego powierzchni, do której jest mocowana.
Ekrany projekcyjne coraz częściej są wykorzystywane w systemach kina domowego, co wynika z faktu, że coraz częściej stosuje się w nich projektory multimedialne. Ekrany projekcyjne dzięki zastosowanym powierzchniom pozwalają na prawidłowe wyświetlanie obrazów, i tym samym na optymalne wykorzystanie możliwości projektorów multimedialnych.
Ekrany elektryczne w wersji Business ELECTRIC 200 BT to profesjonalne ekrany projekcyjne stworzone z myślą o zastosowaniu w nowoczesnych wnętrzach w domu lub biurze. Prezentowany produkt cechuje wysoka funkcjonalność, niezawodność działania, wygodna obsługa oraz znakomita jakość wyświetlanych obrazów.
Uchwyty pod głośniki VLB200 Vogels zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o ściennym montażu kolumn głośnikowych, np. surround. Wysoka estetyka wykonania, funkcjonalność oraz solidna konstrukcja sprawia, że uchwyty głośnikowe VLB 200 Vogels rewelacyjnie sprawdzają się w systemach kina domowego oraz instalacjach stereofonicznych.
GPA3210 Vogels to jedyny tak wysokiej jakości hub z dodatkowymi portami USB, który zaprojektowano specjalnie w celu rozszerzenia funkcjonalności PS3 Sony. HUB GPA 3210 Vogels doskonale pasuje do konsol PS3 zarówno pod względem wyglądu jak i użytych materiałów, co w połączeniu z wysoką funkcjonalnością sprawia, że cieszy się dużą popularnością wśród fanów konsol PlayStation3.
TwistDock ( GDP3200 ) Vogels to niezwykle funkcjonalna stacja dokująca dla PS3 Sony, która daje konsoli zaszczytne miejsce na jakie zasługuje! Jest to innowacyjny produkt, który z całą pewnością przypadnie do gustu każdemu posiadaczowi konsoli do gier PlayStation3.
Za pomocą jakiego uchwytu można bezpiecznie zawiesić na ścianie duży i ciężki ekran LCD/LED/Plazma? Jedną z ciekawszych propozycji są ścienne uchwyty Vogels z serii VFW 165 , które zostały odpowiednio dostosowane do współpracy z największymi i najcięższymi ekranami LCD/ LED/ Plazma.
Uchylne uchwyty ścienne z serii VFW 130 renomowanej marki Vogels to propozycja na bezpieczny montaż niedużych ekranów LCD/TFT w biurze, domu lub mieszkaniu. Konstrukcja uchwytów Vogels VFW130 została przystosowana do współpracy z telewizorami i monitorami różnych producentów (rozstaw otworów wg standardu VESA – max. 100x100 mm).
Prezentujemy ścienne uchwyty Vogels VFW 032 z 5-letnią gwarancją oraz solidną konstrukcją (udźwig do 45 kg), zapewniającą bezpieczny montaż nawet dla ciężkich telewizorów z ekranami LCD/ LED/ Plazma. Podstawową cechą użytkową uchwytów z serii VFW032 jest płaska konstrukcja, pozwalająca na łatwe zamocowanie ekranu w niedużej odległości od ściany.
Uchylno-obrotowe uchwyty Vogels VFW 226 z serii Original to urządzenia, które doskonale nadają się do montażu monitorów LCD i małych płaskich telewizorów. Ze względu na swoją funkcjonalność uchwyty Vogels VFW226 znajdują szerokie zastosowanie w biznesie.
VFW332 to wysokiej jakości regulowane uchwyty do TV LCD/ LED/ Plazma, które charakteryzuje podwyższona funkcjonalność, estetyczne wykończenie oraz łatwy i bezpieczny montaż. Uchwyty ścienne VFW 332 idealnie nadają się do współpracy z małej i średniej wielkości ekranami, na co pozwala uniwersalny rozstaw otworów montażowych VESA, który maksymalnie może wynosić 200x200mm.
Prezentujemy najwyższej klasy ścienne uchwyty Vogels z serii VFW 426, które dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji doskonale nadają się do montażu płaskich telewizorów i monitorów o przekątnej ekranu w przedziale od 10 do 26 cali. Uchwyty Vogels z serii VFW426 zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy od produktów tego typu wymagają przede wszystkim maksymalnej swobody w regulacji oraz wysokiego poziomu bezpieczeństwa dla montowanych ekranów.
Prezentujemy wysokiej jakości uchwyty stałe Vogels z serii EFW8105 , które pozwalają na bezpieczne mocowanie niedużych ekranów o przekątnej od 19 do 26 cali. Współpraca z płaskimi telewizorami różnych producentów jest możliwa dzięki uniwersalnemu rozstawowi otworów na śruby montażowe, który w przypadku ściennego uchwytu EFW8105 jest zgodny ze standardem VESA (min 75 x 75 mm, max 200 x 200 mm).
Uchwyty Vogels EFW8225 to najwyższej klasy uchwyty do płaskich telewizorów, które na tle innych produktów tego typu wyróżniają się za sporawą precyzyjnego wykonania oraz niezwykłej funkcjonalności. Imponującą funkcjonalność oraz wygodę użytkowania zawdzięczają dzięki następującym rozwiązaniom: SMM (mechanizm pozwalający na zmianę pozycji nawet największych ekranów za dotknięciem jednego palca), CIS (system ukrycia przewodów dzięki czemu wszystkie kable znikają z pola widzenia użytkownika), SPS (system zabezpieczający telewizor przed uderzeniem o ścianę przy obrocie), AutoLock (technologia pozwalającą na utrzymywanie TV w stabilnej pozycji).
THIN 355 RC to najwyższej jakości uchwyty Vogels, które stworzono z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach, którzy od urządzeń tego typu oczekują najwyższej jakości wykonania, łatwej instalacji oraz komfortowej obsługi. Uchwyty Vogels z serii THIN355RC posiadają dwie, niezwykle istotne cechy użytkowe, mianowicie pozwalają na zamontowanie telewizora w minimalnej odległości od ściany (odstęp na poziomie zaledwie 35 mm) oraz oferują możliwość zdalnego sterowania obrotem (w zestawie pilot zdalnego sterowania), co zapewnia maksymalny komfort użytkowania.
Mamy zaszczyt zaprezentować najwyższej jakości uchwyty Vogels z serii THIN 315, które pozwalają na bezpieczne mocowanie płaskich telewizorów na ścianie. Seria THIN315 została konstrukcyjnie odpowiednio dopasowana do najcieńszych telewizorów (LED). Dzięki ultra płaskiej konstrukcji uchwyty Vogels z serii THIN 315 pozwalają na zamocowanie płaskiego telewizora LED w odległości zaledwie 20 mm od ściany!
Obrotowe uchwyty Vogels z serii EFW8425 to urządzenia, które dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji pozwalają na bezpieczne montowanie na ścianie dużych i ciężkich telewizorów z ekranami LCD/ LED/ Plazma. Uniwersalny rozstaw otworów montażowych uchwytu EFW 8425 pozwala na współpracę praktycznie z każdym ekranem o przekątnej w zakresie od 40 do 65 cali.
CINEMA ELECTRIC 200 MG firmy AVTEK to profesjonalne ekrany projekcyjne , które zostały stworzone specjalnie z myślą o zastosowaniu we współczesnych systemach kina domowego. Prezentowany produkt posiada unikalną powierzchnię roboczą typu Matt Grey, zapewniającą prawidłowe wyświetlanie filmów i obrazów o „żywych kolorach” i różnych odcieniach szarości.
Prezentujemy profesjonalne ekrany manualne Business PRO 240 firmy AVTEK dla biznesu, które cechują się wysoką jakością wykonania, wygodną obsługą oraz bardzo dobrą jakością wyświetlanego obrazu. Prezentowany ekran wysuwany ręcznie, został wyposażony w udoskonaloną obudowę typu MAGNUM, która dzięki swojemu unikalnemu kwadratowemu kształtowi zapewnia elastyczny montaż ekranu (pozwala na przeprowadzenie instalacji ściennej lub sufitowej z możliwością zabudowy w suficie podwieszanym).
Firma AVTEK przedstawia wysokiej klasy ekrany na trójnogu z serii Tripod Standard 150, które ze względu na swoją specyfikację techniczną idealnie nadają się do zastosowania w salach szkoleniowych oraz lekcyjnych (powszechnie stosowany w szkołach). Prezentowany produkt posiada wysokiej jakości powierzchnię projekcyjną oraz cechuje się podwyższoną odpornością na uszkodzenia.
Uniwersalny uchwyt ścienny z serii LC-U5R 63C to produkt, który ze względu na swoją konstrukcję idealnie nadaje się do wieszania dużych i ciężkich ekranów. Uchwyty LCD/ Plazma z serii LC-U5R 63C w łatwy sposób możemy dostosować do konkretnego modelu telewizora.
Wysokiej klasy uchwyt z regulacją w płaszczyźnie pionowej z serii LC-U5R 42C to produkt, który rewelacyjnie nadaje się do przeprowadzenia ściennej instalacji płaskich telewizorów. Uchwyty do TV LCD/ Plazma z serii LC-U5R 42C idealnie nadają się do montażu średniej wielkości ekranów, ponieważ dzięki regulowanemu rozstawowi otworów na śruby montażowe mogą współpracować z ekranami o przekątnej w przedziale od 32 do 42 cali.
Uniwersalny uchwyt ścienny o niskim profilu z serii LC-U5S 37C to produkt, który pozwala na samodzielną ścienną instalację monitorów i telewizorów LCD/ Plazma. Uchwyt montażowy LC-U5S 37C zaliczany jest do grupy uchwytów stałych, co oznacza że cechuje się bardzo niskim profilem wynoszącym zaledwie 30mm.
LC-U5S 42C to wysokiej klasy uchwyt ścienny cechujący się estetycznym wykonaniem, solidną konstrukcją oraz możliwością łatwego dopasowania do konkretnego modelu telewizora/ monitora. Możliwość współpracy z różnymi modelami płaskich telewizorów to zasługa uniwersalnego rozstawu otworów na śruby montażowe, który maksymalnie może wynosić 400x200mm (standard VESA).
Przedstawiamy wysokiej klasy uchwyt LC-U5R1 63C przeznaczony do ściennej instalacji dużych ekranów. Prezentowany produkt cechuje się wysoką estetyką wykonania, solidną konstrukcją, wysoką funkcjonalnością oraz uniwersalnym rozstawem otworów na śruby montażowe.
LC-U5R1 42C to wysokiej klasy uchwyt przeznaczony do współpracy z monitorami i telewizorami posiadającymi ekrany z przekątną w zakresie od 32 do 42 cali. Ze względu na wysoką funkcjonalność, uchwyt ścienny z serii LC-U5R1 42C cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników systemów kina domowego.
LC-UHL 40/40 to estetyczny, solidny i uniwersalny uchwyt ścienny do telewizorów LCD, LED oraz PLAZMA. Prezentowany produkt cechuje się nowoczesnym wyglądem, dużym udźwigiem oraz możliwością współpracy z bardzo dużą gamą płaskich telewizorów.
Multi prezenter V809 to niezwykle funkcjonalny pilot do prezentacji, który stworzono z myślą o współpracy z aplikacją Power Point firmy Microsoft. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji i zastosowanym rozwiązaniom technicznym, pilot do prezentacji multimedialnych z serii V809 jest urządzeniem wielozadaniowym, mogącym pracować jako bezprzewodowy pilot, wskaźnik laserowy, posiada funkcję myszy, sterowanie prezentacjami, zegar/timer/stoper.
ICam 130 to wysokiej jakości wizualizer cyfrowy , który pozwala na precyzyjne wyświetlanie pisma, wykresów i schematów. Innymi słowy prezentowany produkt pełni funkcję najwyższej klasy rzutnika. Ze względu na bardzo korzystne parametry pracy, wizualizery cyfrowe z serii ICam 130 znajdują szerokie zastosowanie w edukacji (zajęcia szkolne, szkolenia, itp.).
INote to interaktywne pióro z funkcją tabletu, które pozwala na tworzenie cyfrowych kopii pisma odręcznego. Interaktywne pióro INote korzysta z zaawansowanej technologii ultradźwiękowej i specjalnych sensorów Digital Scribe, dzięki czemu z niezwykłą łatwością i dużą precyzją zapisuje odręczne notatki i rysunki.
Tablice interaktywne na podczerwień z serii IBoard 57 to nowoczesne urządzenia multimedialne, które coraz częściej znajdują zastosowanie w szkołach i firmach. Tablice interaktywne IBoard 57 stanowią doskonałą alternatywą dla tradycyjnych tablic, ponieważ dzięki zwiększonej uwadze uczniów pozwalają na bardziej efektywne przeprowadzanie zajęć edukacyjnych. 
Mobilna tablica interaktywna GoMaxx to jedyne dostępne na rynku urządzenie przenośne, oferujące parametry robocze odpowiadające profesjonalnym tablicom interaktywnym. Mobilne tablice interaktywne z serii GoMaxx cechują się niewielkimi rozmiarami oraz małą wagą, dzięki czemu możemy je bez najmniejszego problemu przenosić w plecaku, teczce lub torebce.
Elektromagnetyczne tablice interaktywne z serii IPBoard 77 to wyspecjalizowane urządzenia, będące doskonałym sposobem na prowadzenie efektywnych zajęć edukacyjnych i szkoleń firmowych. Ze względu na dużą przekątną (77 cali), tablice interaktywne z serii IPBoard 77 doskonale nadają się do prowadzenia zajęć dla dużych grup (nawet do 40 osób).
Ścienne uchwyty do mocowania telewizorów plazmowych, LCD i LED to zdecydowanie najbardziej popularna grupa tego typu urządzeń. Uchwyty ścienne są powszechnie wykorzystywane w systemach kina domowego. Większość dostępnych w handlu ściennych uchwytów do montażu płaskich ekranów posiada uniwersalną konstrukcję, która dzięki regulowanemu rozstawowi na otwory montażowe pozwala na współpracę z różnymi modelami TV.
LC-U1R 20/20Cu to uchylno-obrotowy ścienny uchwyt LCD , który doskonale nadaje się do instalacji różnych modeli telewizorów i monitorów LCD o przekątnej ekranu w zakresie od 10 do 30 cali. Współpraca z ekranami o różnej wielkości jest możliwa dzięki uniwersalnemu rozstawowi otworów na śruby montażowe, który w tym przypadku jest zgodny ze standardem VESA 50/75/100/200/200X100mm.
LC-ST T1 to najwyższej jakości stolik prezentacyjny z dwoma półkami. Stolik do projektorów z serii LC-ST T1 został zaprojektowany z myślą o zastosowaniu w szkołach i firmach, w celach edukacyjnych i szkoleniowych. Dzięki dwóm półkom możemy postawić na nim projektor multimedialny i laptop.
Przedstawiamy wysokiej klasy stolik prezentacyjny z serii LC-ST G1, którego podstawową cechą użytkową jest estetyczny wygląd i solidna konstrukcja. Stolik do projektorów multimedialnych z serii LC-ST G1 wykonano z wysokiej jakości materiałów, które sprawiają, że G1 jest bardzo stabilny i bez problemu wytrzymuje stosunkowo duże obciążenia.
Prezentujemy wysokiej jakości splitter z serii LC-SP 1-4, który dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji pozwala na dzielenie sygnałów z podłączonych cyfrowych urządzeń audio/video. Model LC-SP 1-4 jest splitterem typu HDMI, dzięki czemu doskonale nadaje się do zastosowania w rozbudowanych systemach kina domowego.
Przedstawiamy profesjonalny switch HDMI posiadający specjalny pilot, który znacznie ułatwia przełączanie sygnałów. Przełącznik z serii LC-SW 4-1 dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym doskonale nadaje się do zastosowania w wymagających systemach audio/video (np. w instalacjach kina domowego).
Wysokiej klasy przełącznik sygnałów HDMI w postaci switcha z serii LC-SW 1-2 to propozycja na niewielkich lecz profesjonalnych systemów audiowizualnych. Podstawowe zalety prezentowanego złącza switch to: estetyczny wygląd, niewielkie rozmiary, bardzo dobre parametry przełączanego sygnału, łatwa obsługa.
LC-SW 1-4 to czterokanałowy switch HDMI, którego konstrukcja i parametry techniczne zostały odpowiednio przystosowane do współpracy z cyfrowymi urządzeniami Audio/Video. Prezentowane urządzenie zostało wyposażone w 4 kanały wejściowe oraz jeden kanał wyjściowy, służący do przekazywania konkretnego sygnału HDMI na odbiornik.
LC-M 50-1100 to wysokiej klasy listwa maskującą w kolorze czarnym, która dzięki solidnemu i estetycznemu wykonaniu znajduje szerokie zastosowanie w systemach kina domowego i innych instalacjach audio/video. Ze względu na wysoką estetykę wykonania listwa z serii LC-M 50-1100 rewelacyjnie nadaje się do maskowania kabli TV na ścianie.
Uniwersalny uchwyt-stojak LCD / Plazma z serii LC-S2 50C to kompletne rozwiązanie, pozwalające zarówno na zawieszenie telewizora, jak i postawienie pozostałego sprzętu, wchodzącego w skład systemu kina domowego (np. dekoder, odtwarzacz DVD, itp.). Omawiany produkt składa się z dwóch elementów: uchwyt montażowy, stojak z półkami.
Prezentujemy wysokiej jakości naścienny uchwyt DVD/SAT z serii LC-D1 DVD, którego podstawową zaletą użytkową jest solidne i estetyczne wykonanie. Uchwyt doskonale nadaje się do montażu dekoderów cyfrowych i odtwarzaczy DVD.
LC-S1 50C to uniwersalny uchwyt-stojak do montażu płaskich telewizorów zarówno z ekranami plazmowymi, jak i LCD. Obrotowy uchwyt-stojak z serii LC-S1 50C składa się z dwóch elementów: uchwyt do mocowania ekranu LCD/plazma, stojak z półkami pozwalającymi na postawienie dowolnego sprzętu audio/wideo.
Profesjonalne uchwyty do plazmy i telewizorów LCD z serii LC-U4R2 37C posiadają praktyczną i solidną konstrukcję, pozwalającą na współpracę z różnymi modelami TV. Uniwersalny rozstaw otworów na śruby montażowe pozwala na przymocowanie praktycznie każdego dostępnego na rynku telewizora plazmowego lub LCD o ekranie 23 – 37 cali.
Praktyczny, dwuczęściowy uchwyt plazma / LCD z serii LC-U4R1 63C jest jedną z ciekawszych propozycji na ścienny montaż telewizorów plazmowych i LCD. W zestawie z uchwytem LC-U4R1 63C znajduje się specjalne ramie, pozwalające na swobodne regulowanie odległości zawieszanego telewizora od ściany.
LC-U2R 63S to uchwyt ścienny o konstrukcji odpowiednio dostosowanej do współpracy z średnimi i dużymi telewizorami plazmowymi i LCD. Regulowany rozstaw otworów montażowych pozwala na współpracę ze wszystkimi płaskimi ekranami o przekątnej w granicach od 30 do 60 cali.
LC-U3S 63C to niezwykle funkcjonalny uchwyt PLAZMA / LCD, którego uniwersalna konstrukcja pozwala na zawieszenie na ścianie praktycznie każdego telewizora plazmowego lub LCD. Uchwyty z serii LC-U3S 63C możemy stosować przy instalacji ekranów o przekątnej w zakresie od 37 do 63 cali.
Uchwyty LED jak sama nazwa wskazuje zostały stworzone z myślą o umożliwieniu montażu ściennego nowoczesnych telewizorów LED. Konstrukcja uchwytów do TV LED została wykonana z solidnych materiałów, co mimo ich niskiego profilu gwarantuje bezpieczny montaż telewizorów LED.
LC-U1R 20/20C to funkcjonalne uchwyty ścienne, których niezwykle elastyczna konstrukcja pozwala na współpracę z dowolnym telewizorem lub monitorem LCD posiadającym ekran o przekątnej z zakresu od 10 do 30 cali. Możliwość współpracy z różnymi modelami telewizorów i monitorów LCD to przede wszystkim zasługa uniwersalnego rozstawu otworów montażowych, dzięki któremu za pomocą omawianego produktu zawiesimy na ścianie dowolny ekran o standardzie VESA 50/75/100/200/200X100mm.
Estetyczne uchwyty ścienne z ramieniem z serii LC-U1R 20/20Si (kolor srebrny) zostały zaprojektowane z myślą o uniwersalnym zastosowaniu, dzięki czemu przy ich pomocy możemy mocować różne modele telewizorów i monitorów LCD. Podstawową właściwością techniczną wieszaka LCD z serii LC-U1R 20/20Si jest uniwersalny rozstaw otworów montażowych zgodny ze standardem VESA 50/75/100/200/200X100mm.
Profesjonalny uchwyt do projektorów z serii LC-P2 560 został zaprojektowany z myślą o sufitowym montażu projektorów multimedialnych o wadze nie przekraczającej 10kg. Prezentowany uchwyt wyróżnia się na tle innych tego typu produktów przede wszystkim za sprawą łatwego dostosowania do potrzeb użytkownika.
LC-P1 660 to wysokiej jakości uchwyt do ściennego montażu projektorów multimedialnych. Uchwyty z serii LC-P1 660 cechują się solidnym i estetycznym wykonaniem, dzięki czemu znajdują zastosowanie w miejscach, w których nie tylko liczy się bezpieczeństwo montowanych projektorów, ale także wysokie walory estetyczne.
LC-U1R 75/100S to solidne, estetyczne i niezwykle elastyczne w zastosowaniu uchwyty LCD w kolorze srebrnym, które zapewniają bezpieczny montaż różnego rodzaju telewizorów LCD. Dzięki solidnej konstrukcji za pomocą uchwytu LC-U1R 75/100S możemy bez obaw zawieszać na ścianie ekrany LCD o masie do 30kg.
Profesjonalne uchwyty LCD z serii LC-U1S 20/20S to produkt stworzony specjalnie na potrzeby wymagających użytkowników, którzy cenią sobie zarówno wysoką jakość wykonania, jak i elastyczność zastosowania. Uchwyty do telewizorów LCD z serii LC-U1S 20/20S stworzono na potrzeby montażu ściennego małych i średnich ekranów LCD.
LC-U2R 63C to specjalistyczny uchwyt montażowy, przeznaczony do współpracy z dużymi i ciężkimi telewizorami plazmowymi i LCD. To co szczególnie wyróżnia uchwyty LCD na tle innych takich produktów, to możliwość regulacji wysokości i szerokości rozstawu otworów montażowych, dzięki czemu przy pomocy omawianego produktu zamocujemy na ścianie praktycznie każdy telewizor LCD lub plazma o wielkości ekranu w zakresie od 30 do 60 cali.
Prezentujemy Państwu wysokiej jakości, uniwersalny uchwyt montażowy z serii LC-U3R 63C, który został przystosowany do montażu ściennego paneli LCD i telewizorów plazmowych. Uchwyty LCD z serii LC-U3R 63C cechują się łatwym montażem, solidną konstrukcją i estetycznym wyglądem, co sprawia, że są niezwykle popularnym produktem wśród projektantów i monterów profesjonalnych instalacji kina domowego.
Uchwyt LC-U3S 37C pozwala na bezpieczny montaż telewizorów plazmowych. Prezentowany uchwyt ze względu na swoje bardzo korzystne właściwości techniczne jest powszechnie wykorzystywany w instalacjach kina domowego.
LC-U1R 75/100C to profesjonalny uchwyt przeznaczony do ściennego montażu paneli i telewizorów LCD. Prezentowany uchwyt cechuje się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa montowanych przy jego pomocy telewizorów LCD.
LC-U1R 20/20S to ścienny uchwyt przeznaczony do montażu telewizorów LCD z matrycą o przekątnej z zakresu od 10 do 30 cali. Prezentowany uchwyt cechuje się udźwigiem do 30kg oraz możliwością mocowania telewizorów LCD o rozkładzie śrub zgodnych ze standardem VESA.
LC-U2R 37S to solidny i estetycznie wykonany uchwyt montażowy przeznaczony zarówno do telewizorów plazmowych, jak i ekranów LCD. Dzięki uniwersalnej konstrukcji pozwalającej na swobodną regulację rozstawu śrub montażowych, przy pomocy uchwytu LC-U2R 37S bezpiecznie zamocujemy dowolny telewizor plazmowy lub LCD o przekątnej w zakresie od 23 do 37 cali i masie do 75kg.
ESTATE to profesjonalne uchwyty do TV LCD pozwalające na montaż telewizorów niemalże wszystkich współczesnych marek, w tym TOSHIBA, THOMSON, SONY, SHARP, SAMSUNG, PIONIER, PHILIPS, PANASONIC, NEC, LG, HITACHI oraz GRUNDIG. Uchwyty do TV LCD z serii ESTATE posiadają bardzo wytrzymałą konstrukcję, mogącą wytrzymać obciążenie rzędu 50 kilogramów.
AIM to uniwersalne uchwyty do projektorów przystosowane do montażu sufitowego. Profesjonalne uchwyty do projektorów z serii AIM to obecnie najlepsza propozycja na rynku.
INFERNO to uniwersalne uchwyty PLAZMA LCD przystosowane do montażu telewizorów i monitorów o maksymalnej przekątnej ekranu rzędu 37 cali. Uniwersalność oraz bardzo prosty montaż to dwie najbardziej charakterystyczne cechy użytkowe tego urządzenia.
Uchwyty na zamówienie to indywidualna oferta dla najbardziej wymagających klientów. Wszystkie indywidualnie projektowane uchwyty LCD PLAZMA wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje niezawodność oraz bardzo długą żywotność uchwytu.
Uchwyty PLAZMA z serii DUST to najwyższej jakości urządzenia przystosowane do montażu współczesnych telewizorów plazmowych. Uchwyty PLAZMA DUST produkowane są z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia długą żywotność uchwytu oraz gwarancję stabilności montowanego telewizora.
Uchwyty LCD z serii STORM zostały zaprojektowane z myślą o współpracy z telewizorami i monitorami LCD wykonanymi zgodnie ze standardami VESA 200 x 200, VESA 200 x 100, VESA 100 x 100 oraz VESA 75 x 75. Uchwyty LCD STORM są bardzo płaskie, co sprawia, że po montażu telewizora uchwyt minimalnie odstaje od ściany i jest praktycznie niewidoczny.
Uchwyty do kamer przemysłowych do specjalne akcesoria pozwalające na montaż kamer przemysłowych w różnych miejscach. Standardowe uchwyty umożliwiają montaż kamer przemysłowych na słupach, sufitach oraz na ścianach pomieszczeń i zewnętrznych elewacjach budynków.

Archiwum