Uniwersalny uchwyt do monitora

Strona główna  »  Artykuły  »  Uniwersalny uchwyt do monitora


Uniwersalny uchwyt do monitora
Montaż monitora na ścianie w biurze czy domu, wiąże się z koniecznością zastosowania odpowiedniego uchwytu, do którego podstawowych zadań należy zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa dla montowanego ekranu oraz odpowiedniej funkcjonalności. Najlepszym rozwiązaniem okazują się uchwyty z pełną regulacją, które umożliwiają optymalne dopasowanie instalowanego  monitora do potrzeb każdego użytkownika.

Jednym z najlepszych uchwytów tego typu jest najnowszy uchwyt do monitorów Vivanco MS2615 30666 TITAN 2, który nie tylko oferuje maksymalną swobodę regulacji instalowanego monitora, ale także oferuje możliwość współpracy z monitorami różnych producentów. Dzięki nowoczesnemu tytanowemu wykończeniu o bardzo wysokim poziomie estetyki, uchwyt do monitora Vivanco MS2615 TITAN 2 spełnia oczekiwania wizualne nawet najbardziej wymagających estetów.

Łatwe dopasowanie do konkretnego modelu monitora czy telewizora umożliwiają otwory montażowe w standardzie VESA (do 100 x 100 mm) – idealnie nadaje się do montażu ekranów o wymiarach od 10 do 26 cali. Bardzo ważną z punktu widzenia użytkownika jest opcja regulacji obrotu i pochylenia zamocowanego monitora – regulacja kąta pochylenia (+/- 13.8°), obrotu (+/- 70°) i odległości od ściany (75 – 202 mm). Na uwagę zasługuje także solidna konstrukcja o bardzo wysokiej estetyce wykonania, która zapewnia udźwig do 15 kg. Zintegrowana poziomica ułatwia samodzielny montaż uchwytu.