Sufitowy montaż projektorów - uniwersalne uchwyty

Strona główna  »  Artykuły  »  Sufitowy montaż projektorów - uniwersalne uchwyty


Sufitowy montaż projektorów - uniwersalne uchwyty
Uniwersalne uchwyty sufitowe do projektorów to obecnie najlepsze akcesoria montażowe tego typu. Dzięki uniwersalnej konstrukcji w łatwy sposób można je dostosować do każdego modelu wideoprojektora. Ciekawą propozycją rynku w tym zakresie jest uchwyt do projektorów LC-P2 560, który doskonale łączy funkcjonalność, estetyczne wykończenie i atrakcyjną cenę. Ze względu na swoje parametry techniczne, mocowanie sufitowe do projektora LC-P2 560, doskonale sprawdza się w salach lekcyjnych, konferencyjnych i szkoleniowych.

Prezentowany uchwyt do projektora może współpracować z większością urządzeń tego typu posiadających trzy otwory na śruby montażowe, których średnica rozstawu wynosi od 130 do 320 mm. Dzięki wszechstronnej regulacji położenia projektora, która obejmuję regulację pochylenia, obrotu oraz dystansu od sufitu, uchwyt LC-P2 560 jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Na szczególną uwagę zasługuje wysięgnik o regulowanej długości w zakresie 410 – 560 mm, dzięki któremu możemy odpowiednio dostosować projektor do wysokości pomieszczenia. Warto także wspomnieć o estetycznym wykończeniu w kolorze srebrnym. W komplecie znajdują się niezbędne akcesoria montażowe. W przypadku montażu ściennego polecamy uchwyty do projektorów z serii LC-P1 660.